منو اصلی

چرمیهن

به فروشگاه اینترنتی چرمیهن خوش آمدید در طول دهه گذشته، میزان فروش فروشگاه های اینترنتی حدود ۱۹ درصد در سال افزایش یافته است. حتی در بدترین شراط نیز که میزان فروش خرده فروشان ۲ درصد کاهش یافته بود میزان فروش فروشگاه های اینترنتی ۱٫۴ درصد افزایش یافته بود. همان طور که مشخص است در حالی خرده فروشان سنتی در حال تلاش برای بقاء و زنده ماندن کسب و کار خود هستند، شاهد این هستیم که فروشگاه های اینترنتی یک موج جدیدی از نوآوری و پیشرفت اقتصادی را ایجاد کرده اند. همچنین فروشگاه های اینترنتی دارای ویژگی های شامل:

نداشتن محدودیت زمانی
فعالیت فروشگاههای سنتی محدود به ساعات و روزهای غیر تعطیل می باشد اما فروشگاه های اینترنتی مطلقاٌ چنین محدودیتی نداشته و در تمامی ساعات شبانه روز و تمامی روزهای سال در دسترس عموم بازدید کنندگان قرار دارد.

کاهش هزینه های جانبی وسود آوری بیشتر
در فروش مستقیم محصولات به مشتریان در فروشگاه اینترنتی، هزینه هایی از قبیل کارمزد، خواب سرمایه و سایر هزینه های جانبی کاهش یافته و بنابراین سود بیشتری عاید فروشنده می شود.

پرداخت اینترنتی
پرداخت اینترنتی عبارت است از پرداخت توسط کارتهای پرداخت یا اعتباری، کسر از موجودی خریدار و واریز به حساب فروشنده تمامی مراحل فوق بصورت اینترنتی انجام می پذیرد.

مسلما خیلی از شما کاربرانی که اسم چرمیهن به گوشتون میرسه اولین چیزی که به ذهنتون میاد چرم یا محصولات چرمی هست، بله درسته چرمیهن محصولات فقط و فقط چرم ارائه میکنه و لازم به ذکر میدونم بگم تمامی محصولات چرم طبیعی هست همچنین محصولات چرمیهن محصولات و اجناس کاملا جدید طراحی های جدید و کیفیت های دوخت بسیار عالی دارند.

درباره ما
logo-samandehi
X